Nejžádanější zboží příštího přestupového období? Real Madrid už byl na námluvách

Nejžádanější zboží příštího přestupového období? Real Madrid už byl na námluvách

Anglický reprezentant Jude Bellingham bude v létě jedním z nejžádanějších hráčů na světě, ne-li tím nejžádanějším. Podle španělského deníku Diario AS by ho rád přivedl do svých řad mimo jiné Real Madrid. Údajně už zástupci „Los Blancos“ jednali s vedením Borussie Dortmund.

Není překvapením, že Bellingham v nadcházejícím přestupovém okně nejspíš opustí vestfálský celek. Dlouhodobě se o něj vedle Realu Madrid zajímá i trio z Britských ostrovů Liverpool, Manchester City a Chelsea.

Trenér Liverpoolu se nechal slyšet, že touží po tom, aby devatenáctiletý středopolař hrál právě na Anfield Road. Nicméně podle zprávy deníku Diario AS už Real Madrid navázal první kontakt s tímto hráčem, neboť tým trenéra Carla Ancelottiho by rád před Liverpoolem získal náskok a udělal z anglického reprezentanta jednoho z nejlépe placených hráčů v klubu.

Real Madrid je připraven splnit požadovanou cenu Dortmundu, která se pohybuje okolo 140 milionů eur. Bellinghamovi končí smlouva s BVB až v létě 2025.

I když má „Bílý balet“ momentálně svoji středovou řadu velice slušně zásobenou mladými hráči (Eduardo Camavinga, Federico Valverde a Aurelien Tchouameni), tak se mluví o tom, že by mohl skončit s profesionálním fotbalem Toni Kroos, smlouva na konci sezony končí také Luka Modričovi a Danu Ceballosovi, přičemž poslední dva jmenování pravděpodobně podepíší prodloužení kontrakt.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.