Uhrin dostal od Starky další dárek, který jen potvrzuje, že chce Příbram nahoru. K Litavce dorazila posila z Egypta

Uhrin dostal od Starky další dárek, který jen potvrzuje, že chce Příbram nahoru. K Litavce dorazila posila z Egypta
OBSAHUJE OHLASY

I když už je přestupové okno dávno uzavřené, ani to lídrovi druholigové soutěže z Příbrami nezabránilo k dalšímu posílení kádru, jemuž od zimní přestávky velí Dušan Uhrin mladší.

Jako volný hráč dorazil k řece Litavce egyptský ofenzivní záložník Ahmed El Sheikh, který dorazil do českého prostředí z El Masry a v minulosti prošel i El Makasou či saudskoarabským El Ettifaq.

Třicetiletý středopolař, jehož konto zdobí také jedna trefa za národní mužstvo své země, má za sebou i několikaleté působení v nejslavnějším egyptském klubu El Ahly a zkušeností tedy má na rozdávání.

"Jsem rád, že se nám povedlo náš ofenzivní kádr ještě zkvalitnit před startem jarní části sezóny a těším se, jak nam Ahmed pomůže v cestě za postupem. Kvalitou a jménem je to obrovská posila," mnul si ruce majitel Jan Starka, jehož stanovisko publikoval web fkpribram.cz.

El Sheikh už se připravuje s áčkem Příbrami od minulého týdne a za sebou už má i start za B-tým v Katovicích, kde se podílel na hokejové výhře 5:3. Za první tým bude moci debutovat již v sobotu 18. března na půdě Prostějova, který v úvodu tohoto týdne nestačil na rezervu Sigmy.

Bílek poslal svůj tým na popravu, pohřbil šance na vítězství. Ve hře Baníku nevidím žádný systém, říká expert Pulpit

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.