Kdo může být blízko nové výzvě v Parku princů? Mezi čtymi letními cíli PSG nenajdeme jen mladé naděje...

Kdo může být blízko nové výzvě v Parku princů? Mezi čtymi letními cíli PSG nenajdeme jen mladé naděje...

Paris Saint-Germain, který se za pár týdnů stane novým francouzským rekordmanem v počtu získaných primátů, opět neuspěl v boji o výhru vytoužené ušaté trofeje Ligy mistrů, a tak podle některých informací čeká v létě klub lehčí přestavba. PSG má zájem o jednu ofenzivní superstar a několik mladých talentů, kterým by měla patřit budoucnost. Pojďme se na jeho přestupové cíle podívat blíže...

Mohamed Salah (Liverpool)

Nejzářivější posilou má být egyptský křídelník Salah, jenž svými výkony i letos táhne Liverpool. I když se anglickému gigantovi z Anfieldu moc nedaří, zkušený útočník i tak střídí jeden gól za druhým. Na začátku této sezony sice podepsal bývalý expres AS Řím, Basileje, Fiorentiny i Chelsea s vedením Reds nový kontrakt, avšak podle nejnovějších informací by rád změnil působiště.

Favoritem na jeho získání má být právě Paříž. Movitý francouzský titán nebude mít problém uspokojit finanční nároky jak Liverpoolu, tak i samotného produktivního hráče. Salah by v Parku princů mohl nahradit jinou hvězdu Lionela Messiho, slavný Argentinec totiž vážně uvažuje o odchodu. Ve hře pak má být buď velký návrat do Barcelony, nebo přesun do zámořské MLS, kde o něj dlouhodobě stojí Inter Miami v čele s Davidem Beckhamem.

Foto: FC Liverpool