Teď už je to jasné! Čarující hvězda Neapole odhalila, odkud přebrala svůj talent a kdo je její idol

Teď už je to jasné! Čarující hvězda Neapole odhalila, odkud přebrala svůj talent a kdo je její idol

Z Victora Osimhena se v této sezoně stal čaroděj, který už dal třiadvacet branek napříč všemi soutěžemi. Čím to, že tak vyniká a kde by svůj talent rád prodával příště?

Neapol v tomto ročníku vládne italské Serii A, kde si s osmnáctibodovým náskokem hrdě kráčí za mistrovským titulem. Přesně tím titulem, který už přes třicet let nevyhrála. A útočník Victor Osimhen je jednou z hlavních klíčových postav, která k tomuto úspěchu nejvíce dopomohla.

„Snažím se být co nejlepší, abych si splnil svůj sen a jednoho dne si zahrál v Premier League,“ přiznával čtyřiadvacetiletý forward s nigerijskými kořeny zcela upřímně v reportáži pro Sport 1.

„Jako malý kluk jsem sledoval ty nejlepší fotbalisty z celého světa a snažil se od nich něco přiučit. Mým osobním idolem byl Didier Drogba. Jeho jsem miloval ze všeho nejvíce. Vždy jsem si přál být jako on a dělat věci jako on. To on mě hodně naučil,“ vzdával hold vysloužilé fotbalové legendě.

Vzhledem k tomu, že o Victora Osimhena bude v létě velký zájem, řekl si tím svým způsobem o lístek do Premier League, kde už teď po něm touží minimálně dva týmy. Jsou jimi Manchester United a Chelsea, ve které právě hrával jím zmiňovaný idol Didier Drogba.

S ohledem na to, že má Chelsea prakticky bezednou kasičku a 100 milionů liber vždy k dispozici, své štěstí získat hráče určitě zkusí. Letní přestupové období tedy bude určitě velké.