Věřím, že kluci navážou na holky a v derby slávisty smeteme, hlásí po ženské bitvě o Prahu Řepka

Věřím, že kluci navážou na holky a v derby slávisty smeteme, hlásí po ženské bitvě o Prahu Řepka

Je to jen pár dní, co si dokázaly sparťanky poradit se slávistkami a před rozjezdem nadstavbové části se vrátily na první místo v tabulce. O všem před rekordní ligovou návštěvou 5734 diváků rozhodla Lauren Chang.

Hlavní trenér letenských hráček Martin Masaryk tvrdil, že bitvu o Prahu vyhrály jeho svěřenkyně zaslouženě a ten samý názor zastává i bývalý kapitán Sparty Tomáš Řepka.

"Další radost ze sparťanského tábora. Naše holky porazily věčného rivala. K samotnému zápasu se moc vyjadřovat nechci, protože i přes vítězství bych tam našel spoustu chyb. Tak to prostě je. Přesto si myslím, že to holky zvládly skvěle," chválil na svém Instagramu exreprezentační stoper.

"Slavii prakticky nepustily do vyložené šance a to díky skvěle organizované obraně, na čemž má velkou zásluhu kapitánka Petra Bertholdová, jež neudělala chybu. Gratulace," doplnil devětačtyřicetiletý internacionál.

Podobného scénáře by se rád dočkal také 15. dubna, kdy je v plánu v již vyprodané epet ARENĚ střet druhého s prvním. "Viděl jsem obrovskou bojovnost, chuť a hlad po vítězství. Věřím, že kluci navážou na holky a v derby slávisty smeteme," zakončil svůj pohled na ženské derby Řepka, jenž si o víkendu zahrál po řadě měsíců za Sokol Červené Janovice a hned z toho byla jednoznačná výhra 6:0.

Slavia-Sigma, Sparta-Brno, Boleslav-Plzeň, Bohemians-Slovácko, Příbram-Varnsdorf, City-Liverpool, Bayern-Borussia, Neapol-AC! 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Řepka Official (@tomasrepkacz)