Barcelona potřebuje kapitál na letní zbrojení. Která čtyři jména by to mohla na Camp Nou odnést?

Barcelona potřebuje kapitál na letní zbrojení. Která čtyři jména by to mohla na Camp Nou odnést?

Katalánci by rádi během letního přestupového okna okysličili své řady, což si vyžádá větší množství financí. Tamní kouč Xavi se netají chutí získat některé hráče nevázané smlouvami, ale zároveň si bude muset za některé vytoužené zboží na trhu připlatit. Aby mohla Barcelona své plány realizovat, hodlá hodit některé současné akvizice přes palubu, aby z jejich prodejů získala potřebný kapitál.

Podle informací listu Marca by se mohlo jednat o čtyři hráče. Eric Garcia a Ansu Fati patří mezi perspektivní tváře, ale v této sezóně byli zvyklí figurovat na lavičce náhradníků, proto v jejich případě bude rozhodování možná o něco jednodušší.

Na seznamu možných prodejů je ale také Andreas Christensen a Franck Kessié, kteří si řekli o místo v základní sestavě. V tomto případě čeká Xaviho nesnadné rozhodování, ale zároveň vnímá, že se to během nadcházejícího přestupového okna bez některých obětí prostě neobejde.

Fati začíná být již smířený se svým odchodem a proti klubu vystoupil i jeho otec, který se ohradil proti vytížení jeho syna. Zájem o jeho služby se line z Ostrovů, proto by neměl být problém pro něj najít novou adresu. Kessié byl ještě donedávna spojován s návratem do Serie A, ale do jeho někdejšího klubu AC Milán by to zřejmě nebylo.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.