Ronaldo se hádal se soupeřem, po zápase dostal od trenéra čočku

Ronaldo se hádal se soupeřem, po zápase dostal od trenéra čočku

Bezbranková remíza s Al-Feiha kouče saúdskoarabského Al-Nassr Rudiho Garciu vůbec nepotěšila, a tak to dal svým hráčům pořádně pocítit. Čočku tedy dostal i hvězdný Cristiano Ronaldo. Ten špatný výsledek nenesl vůbec dobře a po závěrečném hvizdu se pustil do slovní přestřelky s jedním hráčem soupeře.  

Po utkání Rudi Garcia podle goal.com neskrýval své rozčarování: „Výsledek je pro nás špatný. Rozhodně s ním nejsme spokojeni.“

Po této dělbě bodů navíc Al-Nassr opustil první příčku Saudi Pro League, což byla pochopitelně další špatná zpráva pro ambiciózní celek.

I proto Garcia po zápase své hráče pořádně sepsul. „Nejsem s jejich výkonem spokojený. Chtěl jsem po nich, aby hráli stejně jako v minulém duelu proti Al-Adalou (5:0), ale to se nestalo. Do konce sezony zbývá sedm kol. Budeme se snažit vrátit do čela, ale uvědomujeme si, že to nebude snadné,“ rozčiloval se kouč.

Svou frustraci dal najevo i CR7, který se bezprostředně po konci utkání pustil do slovní rozmíšky s Ali Al-Zagaanem z Al Feiha a následně si to namířil rovnou do tunelu.

Pro Al-Nassr je to další citelná ztráta v boji o titul, protože minulý měsíc prohrál s hlavním rivalem Al-Ittihadem. Další utkání čeká Ronalda a spol 18. dubna proti Al-Hilalu.