Maguire vlastním gólem pohřbil United, Hložek nezabránil remíze s outsiderem, Hancko uhlídal Abrahama

Feyenoord s Hanckem v sestavě vyzrál na Mourinhův AS Řím a do odvety půjde s jednobrankovým náskokem. Manchester United si nepohlídal dvoubrankové vedení a se Sevillou pouze remizoval. Juventus porazil Sporting Lisabon, Leverkusen zachraňoval remízu s outsiderem až v závěru.

Fotbalisté Feyenoordu na úvod čtvrtfinále Evropské ligy v Rotterdamu porazili AS Řím 1:0 díky brance Matse Wieffera z 53. minuty. Nizozemskému týmu se tak částečně povedla odveta za loňské finále Evropské konferenční ligy, které vyhráli svěřenci trenéra Josého Mourinha 1:0.

Římané mohli v závěru prvního poločasu otevřít skóre z penalty, ale kapitán Pellegrini trefil pouze tyčku. O triumfu Feyenoordu s bývalým sparťanským obráncem Hanckem rozhodl krátce po pauze Wieffer halfvolejem zpoza šestnáctky. Vyrovnání zabránil křídelník Idrissi, jenž z brankové čáry odhlavičkoval míč do břevna.