Ronaldovi nevyšel útok na jeho první arabskou trofej. A zařídil to explzeňský snajpr Beauguel!

Ronaldovi nevyšel útok na jeho první arabskou trofej. A zařídil to explzeňský snajpr Beauguel!
OBSAHUJE VIDEO

Bývalý kanonýr Viktorie Plzeň Jean-David Beauguel se zaskvěl na Blízkém východě a svým přesným zásahem dokázal vyřadit z Arabského poháru (King's Cup) globální superhvězdu Cristiana Ronalda a jeho Al Nassr.

Osmatřicetiletý CR7 vyšel naprázdno už ve třetím soutěžním utkání v řadě a naposledy se mu podařilo rozvlnit síť v úvodu dubna. Portugalský reprezentant navíc přišel o první ze dvou šancí na možnou trofej a společně se svými spoluhráči bude muset zabojovat v Saudi League. V ní je Al Nassr aktuálně druhý s tříbodovou ztrátou na vedoucí Al Ittihad, který úspěšně vede jeho krajan Nuno Espírito Santo, jenž dříve vedl Tottenham, Wolverhampton, Valencii či Porto.

Ale zpět k bývalému střelce Dukly i Zlína. Ten v Rijádu rozhodl o výsledku proti favoritovi ve třiadvacáté minutě utkání, když zužitkoval přesné vybídnutí kolegy Oscara Duarteho.

Na hrací ploše se pak zdržel do šestapadesáté minuty, než ho nahradil Ali Makki. Jeho Al Wehda mimochodem triumfovala i přesto, že závěrečných čtyřicet minut hrála po vyloučení Abdullaha Al Hafitha oslabena o jednoho muže. Finále poháru si tak zahraje právě zaměstnavatel jednatřicetiletého Beauguela a to proti Al Hilalu.

Explzeňský ofenzivní hráč se mimochodem střelecky prosadil ve druhém duelu v řadě a jeho bilance v novém dresu je 12 startů a tři trefy. Tak jako ve své finální sezoně na západě Čech mu to tedy zatím nepálí.

Krmenčík se nebrání návratu do Evropy: Je mi třicet, chci dokázat sobě i blízkým, že za to ještě umím vzít