Nejlepší hráči ligy podle Hapala? V první pětce jsou tři sparťani včetně Sørensena, na vrcholu je ale slávista

Nejlepší hráči ligy podle Hapala? V první pětce jsou tři sparťani včetně Sørensena, na vrcholu je ale slávista

Na přiložené fotografii dostává slávista Tomáš Holeš hubičku od velké sešívané fanynky Petry Kvitové a děje se tak naprosto zaslouženě. 

Alespoň tedy podle Pavla Hapala, který čerstvě třicetiletého českého reprezentanta umístil do čela svého žebříčku nejlepších fotbalistů soudobé FORTUNA:LIGY.

Mezi jedenácti nejvýše postavenými muži jeho seznamu, který vyšel na iSport.cz, figurují dva zástupci Slavie, pět sparťanů, dva reprezentanti Viktorie a fotbalisté Zbrojovky a Baníku.

TOP momenty magnetu kola na Letné: Durosinmiho krása, horská dráha emocí i pocta Šuralovi

Konkrétně jde o slávistický majetek Srjana Plavšiče, jenž je ve Slezsku zapůjčen od loňského léta a aktuálně nejlepší kanonýr soutěže Jakub Řezníček, který v minulosti prošel Plzní i Spartou.

Z čela jeho osobního seznamu jednoznačně vyplývá, že třiapadesátiletý odborník z Bazalů má slabost pro pracanty a bojovné hráče (Sørensen, Kalvarch, Sadílek, Zelený atd.).

Známé tváře jako Christos Zafeiris, Ladislav Almásí, Mojmír Chytil, Ladislav Krejčí mladší, Ondřej Kolář, Jhon Mosquera, Peter Olayinka, Adam Vlkanova či Mick van Buren se umístili až za nimi.

Nejlepší hráči současné FORTUNA:LIGY podle Pavla Hapala:

1. Tomáš Holeš
2. Asger Sørensen
3. Lukáš Haraslín
4. Lukáš Kalvach
5. Lukáš Sadílek
6. Ondřej Lingr
7. Jan Kuchta
8. Jaroslav Zelený
9. Jakub Řezníček
10. Jindřich Staněk
11. Srdjan Plavšič