Semafor F:NL: Opava otočila proti rivalovi, Příbram se potápí. A co Šmarda v Prostějově?

Semafor F:NL: Opava otočila proti rivalovi, Příbram se potápí. A co Šmarda v Prostějově?

Stejně jako FORTUNA:LIGA, i její druholigová sestra pádí ke svému finále. A jak to vypadá? Hned dva kandidáti na postup si ve víkendovém kole ztížili cestu. Nicméně zatímco u Karviné šlo o ojedinělý jev, v Příbrami se bije na poplach. Naopak v Prostějově si mohou vydechnout, tah Šmardou vychází.

Červená – potápějící se Příbram

Není to tak dávno, co jsme Příbram zařadili do „oranžové“ skupiny. Poslední výsledky jí sice nehrály do karet, nicméně stále to nevypadalo nijak tragicky.

Uplynulo ale pár kol a je třeba Příbram řádně pokárat. Zatímco na jaro to jednu dobu vypadalo, že by se opět mohla vrátit do ligy, teď se jí tento sen postupně vzdaluje a může si za to jen sama.

Z posledních pěti zápasů jsou z toho čtyři prohry a jen jedna výhra. Nepomohl ani vyhazov trenéra Uhrina, jelikož v sobotu padla parta střelce Tomáše Wágnera doma 0:3 s Vlašimí.

Zápasy na přelomu března a dubna byly těsné, většinou o gól. Ale teď? Příbram nemůže žehrat jen na nefungující ofenzivu či propustnou defenzivu. Špatně je totiž vše. Poslední tři zápasy, tři prohry, dva vstřelené góly a devět inkasovaných. Takhle se o postup nehraje.

Foto: FK Viagem Příbram