Vaněček, Poulolo, Zlatohlávek i Greššák zřejmě na Hané skončí. Sigma nyní jde po obráncích Vyškova a Líšně

Vaněček, Poulolo, Zlatohlávek i Greššák zřejmě na Hané skončí. Sigma nyní jde po obráncích Vyškova a Líšně

Aktuálně šestá Sigma, jež se bude v nadstavbě prát spolu s Bohemians Praha 1905 a Slováckem o konečnou čtvrtou pozici, ze které se půjde do Evropy, by mohla za pár týdnů rozloučit hned s několika hráči současného kádru.

Jak na svém Twitteru informoval Michal Kvasnica, sešívaný cíl Mojmír Chytil, který je jasně nejlepším střelcem mužstva z Androva stadionu, by ani zdaleka nemusel být jediným, kdo bude mávat hanáckému prostředí.

Sportovní manažer Ladislav Minář pravděpodobně po domluvě s Václavem Jílkem pošle "o dům dál" i další čtyři borce, konkrétně Tomáše Zlatohlávka, Lukáše Greššáka, Florenta Poulola i Davida Vaněčka.

Dvaatřicetiletému střelci s minulostí ve skotském i maďarském prostředí to v Olomouci nevyšlo a kvůli zranění a následné dlouhé rekonvalescenci odehrál za áčko Sigmy během dvou ročníků pouhých 254 minut čistého času s bilancí dvou branek, které se datují ještě do roku 2021.

V současném ročníku 2022/2023 nastupoval bývalý ofenzivní hráč Plzně, Teplic i Hradce Králové zejména za druholigové béčko, v jehož dresu si v rámci osmi vystoupení připsal tři přesné zásahy. Ani to však zřejmě nepřesvědčí sportovní úsek Sigmy, aby si ho ponechalo i nadále.

Vedení Olomouce naopak zajímá dvacetiletý zadák Vyškova František Matys, jenž ovšem patří Slavii i o čtyři roky starší obránce Líšně Jakub Černín. Sigma by ráda na trvalý přestup také kmenového sparťana Jana Fortelného a otázka jeho další budoucnosti v modrobílém trikotu se znovu otevře v hlavním přestupovém okně.

Almási nese těžce Tijaniho záření a Hapal se mu nediví. Jílek je zvědav, jak dlouho Baník nigerijského forvarda udrží