Nezapomněli jste na ně? Kteří hráči z hostování budou součástí „nové“ Plzně?

Nezapomněli jste na ně? Kteří hráči z hostování budou součástí „nové“ Plzně?

Jestli bude zajímavé v létě sledovat jeden klub, bude to Plzeň. Ta by se měla totiž obléct do nového kabátu. Nahlas se mluví o změnách v majitelských strukturách, za hotovou věc se má i odchod trenéra Michala Bílka. Nově příchozí trenérský štáb tak bude moci rozhodnout, co s kádrem. Ten v létě doplní návraty z hostování. Které budou nejzajímavější?

PAVEL ŠULC

Rozhodně nejzajímavější jméno. V lize už Pavel Šulc působí pořádně dlouho, nicméně stále je mu teprve dvaadvacet let. V Plzni mu to však nikdy úplně nesedlo.

Šikovný záložník se sice minulé léto bil o setrvání v kádru, nakonec však zvítězil rozum. Jinými slovy, místo evropských pohárů šel radši za větším herním vytížením. „Určitě byla varianta zůstat v Plzni i dál a zažít evropské poháry, ale asi bych toho odehrál minimum,“ přiznal tehdy Šulc.

Do Jablonce si ho velmi přál trenér David Horejš. Důvod byl jednoduchý, když spolupracovali v Českých Budějovicích, profitovali z toho oba. Rozhodnutí odejít se tím tedy o něco zjednodušilo.

V Jablonci hraje stabilně a má také velmi slušnou produktivitu (4+5). Hostování je bez opce, tudíž je jasné, že se do Plzně v létě vrátí. Rozhodně se bude chtít prosadit, nicméně lehké to nebude.

Foto: FK Jablonec