Na radar Slavie se dostal bývalý mládežník Sparty, Bohemky i Dukly, jemuž nyní velí v Pardubicích Kováč

Na radar Slavie se dostal bývalý mládežník Sparty, Bohemky i Dukly, jemuž nyní velí v Pardubicích Kováč

Jestliže nesledujete fotbalové hemžení teprve od pondělí, možná si budete pamatovat na desetinásobného reprezentanta Česka Pavla Mareše, jenž byl součástí památného Eura 2004.

Bývalý zadák Sparty i Zenitu Petrohrad má aktuálně ve FORTUNA:LIZE dvacetiletého potomka Dominika Mareše, jenž nakoukl do prvoligového dění v barvách Pardubic.

Perspektivní záložník debutoval mezi elitou před více než rokem a momentálně je na dvaceti startech, s tím, že pokud by ho nevyřadilo dlouhodobé zranění, číslo by bylo pravděpodobně vyšší.

Perspektivní křídlo z kádru Radoslav Kováče zaujalo podle informací i Sport.cz také trenérský štáb Slavie, který ho má na radaru již déle.

Sám mladík, který prošel na mládežnické úrovni Spartou, Duklou i Bohemians Praha 1905, o zájmu z Vršovic něco zaslechl, ale to, zda byl přestup opravdu blízko, netuší.

V oné době se totiž soustředil hlavně na to, aby hrál co nejlépe za Pardubice., jejichž řady posílil v roce 2021. Jakmile se zranil, spekulace utichly.

V sezoně 2022/2023 šel Mareš do akce třináctkrát, další tři vystoupení poté přidal v ČFL v rámci pardubické rezervy.

Půjde po něm úřadující vicemistr z Fortuna arény již v hlavním přestupovém okně, nebo je to ještě příliš brzy a jeho vyhlédnutý cíl bude jen dál pod drobnohledem?

Jeho góly na slovenské mapě už nejde přehlížet. Svěřenec Ščasného je na radaru slavných "S" i Viktorie