Hráči hrají, na co mají, máme to jako na houpačce. Jednou dostaneme ránu, jindy ji rozdáme, hlásí šéf Bohemky

Hráči hrají, na co mají, máme to jako na houpačce. Jednou dostaneme ránu, jindy ji rozdáme, hlásí šéf Bohemky

Slovácko má Bohemians Praha 1905 co oplácet. V MOL Cupu bylo vyřazeno již ve čtvrtfinále a s "klokany" dvakrát prohrálo také ve FORTUNA:LIZE.

Oba víkendové soupeře od sebe dělí v tabulce pouhý bod a v neděli se tak bude ve vršovickém Ďolíčku podávat přímá bitva o čtvrté místo, ze kterého se půjde do pohárové Evropy.

Zelenobílí jsou v posledních kolech velmi nevyzpytatelní. Byť nadělili Mladé Boleslavi i Jablonci čtyřku, od Zlína a Slavie inkasovali v rámci tří utkání hned 13 branek.

"Debakl se Slavií nemůže překrýt to, co bylo předtím. Zápas se Slavií nebyl rozhodující z hlediska toho, jak skončíme v sezoně. To napoví až zápas se Slováckem, ten je pro nás rozhodující. Hráči hrají, na co mají, máme to teď jako na houpačce. Jednou dostaneme ránu, jindy ji rozdáme," posteskl si hlavní trenér Jaroslav Veselý.

A jak vše vidí druhá strana, které v minulém kole remizovala 2:2 v Plzni? "Bude to jiný zápas. Možná se některé prvky budou opakovat, ale v nadstavbě hrajeme o čtvrté místo, o evropské poháry – to je strašně moc. Ta důležitost zápasu bude obrovská. Ještě budou do konce ligy tři zápasy, ale kdo zvládne nedělní utkání, tak si hrozně moc pomůže. Výsledek hodně napoví o umístění, ale myslím si, že to bude boj až do posledního kola," tipoval Pavel Juroška.

Podle slováckého asistenta Jana Palinka má bod ze západu Čech velkou hodnotu. "Nejen z pohledu toho, že jsme hráli u mistra, ale hlavně se tak stalo po našem dobrém výkonu. S Bohemkou jsme v této sezoně ještě nevyhráli, byla to vždy souhra nějakých nepříznivých okolností. Teď je potřeba navázat na výkon z Plzně. Musíme vyhrát, abychom si udrželi šanci hrát o čtvrté místo, bod nic neřeší. Bohemians disponují útočnou silou v podání Drchala, Matouška a dalších, mají široký kádr, což je jejich výhoda. Po vysoké prohře na Slavii budou navíc ještě více koncentrovaní, takže čekám velmi těžký duel," uzavřel blízký spolupracovník Martina Svědíka.

Vyfotil se s Priskem, o Trpišovském hovoří v superlativech. Souboj o titul by mohla dle Uličného rozhodnout Plzeň