Pochettino si již dělá seznam posil! Koho chce do Chelsea přivést?

Pochettino si již dělá seznam posil! Koho chce do Chelsea přivést?

Nový kouč, nové posily? Tato rovnice bude v létě platit i na Stamford Bridge, kde se vlády ujme Mauricio Pochettino. Chelsea má sice k dispozici obrovské zdroje, ale v poslední době se jí nedaří přetavit vynaložené finanční prostředky v úspěchy na hřišti. Změnit to má právě argentinský kouč. Koho by mohl za pár měsíců podle goal.com v kabině přivítat?

Prvním na seznamu vytipovaných posil je útočník Harry Kane, se kterým se Pochettino potkal během společného angažmá v Tottenhamu Hotspur. Pokud pomineme Erlinga Haalanda, tak je Kane pro Pochettina nejlepším forvardem Premier League.

Dlouhodobě se mluví o tom, že Blues potřebují nového brankáře. Tím by se mohl stát mistr světa Emiliano Martinez. Ten má již potřebné zkušenosti s Premier League, které sbírá v Aston Ville. Rád by si ovšem vyzkoušel evropské poháry a těch se v kádru Villans minimálně příští rok nedočká. V Chelsea by tomu nebylo jinak, ale přeci jen ambice obou klubů jsou dost odlišné.

Dalším Argentincem, který před pár měsíci v Kataru získal trofej nejcennější a o něhož má londýnský celek zájem, je Alexis Mac Allister. Ten by se tak v záloze mohl potkat se svým parťákem z reprezentace Enzem Fernandezem.

Zajímavým jménem je také Moises Caicedo hájící barvy Brightonu. O něm se už v Chelsea bavili v lednu, když se zdálo, že se nepodaří dotáhnout přestup Fernandeze. Nyní to vypadá, že by ovšem i on mohl tímto směrem zamířit.