Semafor F:NL: Zjevení z Varnsdorfu, nádech Třince i nekončící trápení Líšně

Semafor F:NL: Zjevení z Varnsdorfu, nádech Třince i nekončící trápení Líšně

Sedmadvacáté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přineslo například probuzení béčka Slavie. O tom ale dnešní Semafor nebude. Ve Varnsdorfu totiž z ničeho nic vystřelil borec atakující čelo tabulky kanonýrů, Třinec zase předvedl, proč by se mohl zachránit. Naopak Líšni spadla forma.

Červená – Líšni to vůbec nejde

Dlouho to na postup do baráže vypadalo nadějně, nicméně současná forma nenaznačuje, že by to Líšni mělo klapnout. Situace na čele tabulky je sice nesmírně vyrovnaná, ale Líšeň oproti svým konkurentům jednoznačně ztrácí. 

Poslední výhra přišla naposledy před měsícem proti Táborsku. Od té doby remíza v Karviné díky brance z 94. minuty, domácí prohra s béčkem Sparty a remíza se slabou Opavou a naposledy o víkendu prohra v Prostějově.

Těžko vlastně říct, co je hlavním problémem. Dala by se rozhodně zmínit ofenziva, jelikož v posledních třech zápasech vstřelili Brňané jen jednu branku. Kromě toho je problémem i domácí prostředí. Z posledních deseti utkání si Líšeň odnesla jen dvanáct bodů, což je druhé nejhorší číslo za dané období.

Foto: SK Líšeň