Kvůli fotbalu jsem nikdy nebrečel, hlesl Řezníček, který tak po nejhorším momentu kariéry zažil své poprvé

Kvůli fotbalu jsem nikdy nebrečel, hlesl Řezníček, který tak po nejhorším momentu kariéry zažil své poprvé

Z pardubického strážce svatyně Florina Nity udělal hvězdu druhého kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY. Samozřejmě máme na mysli brněnského kapitána Jakuba Řezníka, který tváří v tvář rumunskému brankáři zahodil hned dva pokutové kopy.

Čtyřiatřicetiletý forvard se sice celý zápas neúnavně bil na hrotu, ale protože prodloužil svou sérii bez gólu již na pět duelů a na zaokrouhlení bilance na 20 branek si bude muset dál počkat, družina Radoslava Kováče si z Moravy odvezla výhru 2:0.

Není proto divu, že bylo na frustrovaných a smutných hráčích Brna znát obrovské zklamání a dokonce došlo i na slzy. Kandidát na vstup do Klubu ligových kanonýrů něco takového zažil vůbec poprvé...

"Je to asi nejhorší moment v mojí kariéře. Kvůli fotbalu jsem nikdy nebrečel, ale tohle mě hrozně mrzí, protože se hrálo o důležité body a já jsem to takhle zazdil," sypal si popel na hlavu svěřenec Martina Haška, jehož ohlasy nabídl web fczbrno.cz.

V sezoně 2022/2023 se předtím postavil ke dvěma penaltám proti Teplicím i Zlínu a obě proměnil. Čerstvé selhání proto nazval zkratem. "I tohle fotbal bohužel přináší. Obě penalty jsem kopnul blbě, nevím, co se stalo, takhle je nekopu. Asi jsem to blbě vyhodnotil, obě byly špatné. Nepřemýšlel jsem nad tím, kolik mám gólů nebo jestli jsem nejlepší střelec, prostě jsem si věřil, i u té druhé. Jde to za mnou, tohle bych měl dát a nepovedlo se to. Neschovávám se za to. Mrzí mě to kvůli klubu a všem lidem, je to moje chyba," uznal někdejší hráč Sparty i Plzně, jehož tým se v neděli představí na teplických Stínadlech.

Už mě štvou řeči o tom, kdo kde Spartě zase pomohl. Reálná cena Kuchty bude ještě vyšší, říká Němeček