Na české poměry je na Baníku nádherná fotbalová atmosféra, chválí Frťala. Koho ve Slezsku nemůže použít?

Na české poměry je na Baníku nádherná fotbalová atmosféra, chválí Frťala. Koho ve Slezsku nemůže použít?

Na teplických Stínadlech už po dvou domácích skalpech Pardubic (1:0) a Zlína (2:1) vědí, že nemohou skončit poslední, což je uklidňuje. 

Definitivně mohou slavit "skláři" z AGC Arény záchranu již v neděli v Ostravě - tři kola před koncem totiž mají na barážové příčky pohodlný náskok sedmi bodů.

"Poslední krok bývá nejtěžší. Máme nějaké problémy s vykartovanými hráči, tak věřím, že ti, kteří nastoupí, je plnohodnotně nahradí," uvedl na webu fkteplice.cz šéf severočeské lavičky Zdenko Frťala.

Na mysli měl trio Hora, Mareček a Gning, s tím, že karetní trest naopak vypršel Mičevičovi a Grigarovi, jenž si tak bude moci připsat jubilejní dvacátý start v ligové sezoně.

Hosty bude podle všeho čekat ve Vítkovicích bouřlivá divácká kulisa. "Na české poměry je na Baníku nádherná fotbalová atmosféra. Fanoušci Ostravy jsou známí tím, že za svým týmem vždy stojí a podpoří ho. A samotný tým teď má formu. Je kvalitní, daří se mu," pochválil nejbližšího protivníka Frťala.

Na tribuně však budou mít zastoupení i žlutomodří, což jejich trenér jednoznačně kvituje. "Moc si cením toho, že pojedou takovou dálku. Nechceme je zklamat. Pro nás je to odměna, tak doufám, že to bude odměna i pro fanoušky," uzavřel nástupce Jiřího Jarošíka.

Zbrojovka? Předpokládat personální změny ve sportovním úseku a hráčském kádru je logické