Útokem na Osimhena to nekončí. Na západní straně Londýna si umí představit i další tři tváře Serie A

Útokem na Osimhena to nekončí. Na západní straně Londýna si umí představit i další tři tváře Serie A

Londýnská Chelsea nemá na přestupovém trhu dost, přestože by se dalo říct, že si během posledních dvou oken poměrně slušně spálila své prsty. Klubová pokladnice dostala zabrat, tým je plný zvučných jmen, ale výsledky se nedostavují. Již za pár týdnů nás čeká další možnost upravit složení své kabiny a hned čtveřice jmen by mohla dorazit ze Serie A. O vábení Victora Osimhena toho zaznělo již dost, ale na koho dalšího si Blues brousí zoubky?

3) Paulo Dybala (AS Řím)

Postavení v tabulce signalizuje, že s výsledkem sezóny nemůže být ostrovní gigant ani trochu spokojený. Absence v pohárové Evropě už je jen takovým kosmetickým hřebíčkem do rakve, ale strašák představuje především chaos, který na Stamford Bridge panuje. Nový trenér bude pod ohromným tlakem a nenajde se asi moc profesních kolegů, kteří by mu jeho angažmá záviděli.

Pokud se zvěsti naplní a otěže převezme Mauricio Pochettino, jedno z jeho velkých přání je zisk krajana Paula Dybaly hrajícího aktuálně v barvách AS Řím. Podle webu Fichajes se prezentuje zajímavými výkony a čísly, navíc jeho cenovka by nemusela přesáhnout 11 milionů liber. Římané ho však budou bránit zuby nehty.

Foto: AS Řím