Budějovická přání pro léto? Rychlostní typy na kraje hřiště a zabiják typu Chorého nebo Řezníčka

Budějovická přání pro léto? Rychlostní typy na kraje hřiště a zabiják typu Chorého nebo Řezníčka

Tomáš Zápotočný a Marek Nikl už vedou jihočeské Dynamo necelého půl roku a v jarní části dokázali tým ze Střeleckého ostrova posunout ze třinácté na konečnou desátou pozici.

Pomohly jim k tomu i dvě nové a pracovité tváře z nižší soutěže Quadri Adediran a Marcel Čermák. Pro trenérský štáb Českých Budějovic jde o signál, že to jde a i v létě určitě budou hledat posily i ve druhé lize.

Již déle je avizován příchod produktivního záložníka Jana Suchana z Vlašimi, který se s Tomášem Wágnerem z "jejich" Příbrami přetahuje o střeleckou korunu. Podle koučů by Dynamu přinesl kvalitu kolem vápna a chtěli by se spoléhat i na jeho dobrou střelbu.

Další posily pro černobílý dres jsou v jednání. Prioritou by měly být rychlostní typy na kraj hřiště a také jeden gólostroj, jímž Škoda, Zajíc a zatím ani Adediran jednoduše není.

Zápotočný přiznal, že jde o věc, kterou sportovní úsek řeší denně a konkrétní vyhlédnuté cíle nechce prozrazovat, aby neporadil konkurentům.

"Když dotáhneme hráče, které máme rozjednané, tak to bude zajímavé pro klub i pro fanoušky. Nejvíc hledáme rychlostní typy na kraje hřiště. Tam máme problémy. Přáli bychom si přivést zabijáka typu Řezníčka nebo Chorého," zaznělo v rámci poslední tiskové konference po prohře 0:4 na libereckém stadionu U Nisy.

Na stůl mi přicházejí velice zajímavé nabídky, říká Petrášek. Dokáže to zvrátit esemeska majitele Rakówa?