Cadu? Návrat do Viktorie by prý Brazilec oplakal a má zájem pokračovat pod taktovkou Hapala

Cadu? Návrat do Viktorie by prý Brazilec oplakal a má zájem pokračovat pod taktovkou Hapala

Pětadvacetiletý univerzál Carlos Eduardo Lopes Cruz se na současné ostravské misi opět rozzářil tak, jako bylo naposledy během jeho pardubických dnů.

V posledních třech ligových utkáních se zapsal bývalý hráč Fluminense De Feiry do střelecké listiny hned dvakrát a díky vytížení v podobě pětadvaceti soutěžních startů za Baník se opět cítí důležitý, což je něco, co v kmenové Plzni nezažil.

Jeho pokračování ve Slezsku by si přál i hlavní kouč Baníku Pavel Hapal a nutno říci, že ve srovnání se Srdjanem Plavšičem je to určitě mnohem reálnější scénář.

Protože nebyla do loňské dohody o zapůjčení zakotvena opce, nyní to bude mít v rukou ostravský management, s tím, že se bude čekat na stanovisko Plzně a jejího nového trenéra (a jeho plánů).

"Budeme muset jednat s Plzní. Máme o něj zájem, ale uvidíme, do jaké míry na to budeme moci dosáhnout. Pozitivní každopádně je, že i Cadu má zájem pokračovat tady,“ citoval portál iSport.cz Hapalova slova.

Čtyři duely neporažený Baník má před sebou finální duely ročníku se Zlínem a Pardubicemi. Mohlo by to být Caduovo loučení s regionem, nebo se mu jeho přání vyplní a zůstane na půdě, kde pookřál?

Držitel tří titulů ze tří zemí Lüftner je po 6 letech zpět doma a už nastoupil po boku Ljevakoviče či Vachouška