Jediné, co mě mrzí, je to, že se velkolepé finále West Ham - Fiorentina hraje v Edenu, rýpl si Řepka

Jediné, co mě mrzí, je to, že se velkolepé finále West Ham - Fiorentina hraje v Edenu, rýpl si Řepka

Devětačtyřicetiletý internacionál Tomáš Řepka strávil v zahraničí celkem osm let, s tím, že tři sezony pobyl ve Fiorentině a dalších pět ročníků "tvrdil muziku" v defenzivní řadě West Hamu United.

I jemu tedy muselo evidentně udělat radost, že se v pražském finále Evropské konferenční ligy představí 7. 6. oba jeho bývalí zaměstnavatelé z britské metropole i Toskánska.

Jedinou chybu ale přeci jen našel. Jako zarytého sparťana ho mrzí, že bude jeden z jeho bývalých chlebodárců oslavovat velkou trofej na půdě jeho úhlavního nepřítele, čili ve vršovické Fortuna aréně.

A komu by by to přál v sezoně, ve které jsou "kladiváři" v Premier League na průběžné čtrnácté pozici a "fialkám" patří v Sérii A jedenáctá příčka, více?

"Bude pro mě těžký vybrat komu fandit. Takže to budu přát oběma. Jediný co mě mrzí, že velkolepý finále těchto dvou týmů se hraje v Edenu," napsal na svém Instagramu exletenský kapitán.

"Byla pro mě čest hrát tolik let jak za West Ham, tak za Fiorentinu a hodně štěstí, chlapci. Všechny Vás mám v srdci," přidal před červnovým rozuzlením EKL Řepka.

Myslíte, že se půjde do domácí tvrze Slavie podívat osobně?

FOTBAL NENÍ KRASOBRUSLENÍ, HRAJE SE NA GÓLY A NE NA UMĚLECKÝ DOJEM, HÁJÍ SPARŤANSKÉ OVLÁDNUTÍ PRAHY ŘEPKA