PSG začíná s přestavbou! Astronomické částky už létají vzduchem

PSG začíná s přestavbou! Astronomické částky už létají vzduchem

Francouzské Paris Saint-Germain čeká bouřlivé léto. Na odchodu je celá řada velkých jmen včetně Lionela Messiho. Není se proto co divit, že bohatý celek se chystá k velkým příchodům. Jako první jsou na řadě podle goal.com Manuel Ugarte a Lucas Hernandez.  

Kádr PSG do příští sezony dozná řadu změn. Kromě odchodů se pochopitelně řeší i příchody. Po další zpackané sezoně na evropské scéně je přestavba kádru na pořadu dne.

Jednou z nových tváří by měl být Manuel Ugarte, za kterého se PSG chystá do Sportingu Lisabon poslat 60 milionů eur. Defenzivní záložník nyní nabídku zvažuje, stejně jako portugalský celek.

Dalším na řadě je stření levonohý obránce Lucas Hernandez z Bayernu Mnichov. Se zkušeným zadákem je PSG už údajně domluvené na podmínkách. V sestavě by měl nahradit Presnela Kimpembeho, který stále laboruje se zraněními.

Problémem je ale to, že mnichovský celek se nechce Hernandeze, kterému v červnu 2024 končí smlouva, rozloučit. Sportovní ředitel klubu Hasan Salihamidžič je údajně připravený nabídnout mu nový kontrakt.