Ancelotti v něm potenciál nevidí. Třicetimilionová investice si má hledat nového chlebodárce

Ancelotti v něm potenciál nevidí. Třicetimilionová investice si má hledat nového chlebodárce

Ne každý dokáže na věhlasných adresách obstát, přestože je vnímán třeba jako velký talent. Podobný osud potká zřejmě i jednadvacetiletého brazilského mladíka Reiniera Jesuse. Italský stratég Carlo Ancelotti v něm údajně ten potenciál nevidí, a tak se zdá, že třicetimilionová investice dostane v létě svolení hledat si nového chlebodárce.

Podle španělského serveru Fichajes shledalo vedení Realu Madrid, že by se cesty klubu a hráče měly rozejít. Reinier Jesus byl vnímán jako velký talent, ale potenciál nedokázal naplnit ani v rezervě Bílého baletu, natož pak během hostování v Borussii Dortmund či Gironě.

Real jej podepsal v lednu 2020 z Flamenga za 30 milionů eur. Nyní je však všem jasné, že tato investice bude ztrátová. Jeho efektivita v zápasech je prakticky nulová, během anabází v Dortmundu i Gironě vykázal jen jeden přesný zásah.

Los Blancos údajně již hráči oznámili, že má svolení si hledat nového chlebodárce. Nebude to však snadné, neboť zdarma jej klub uvolnit nechce a cílem je alespoň zmínit investici na jeho pořízení. Cestou hostování se již ani jedna strana vydávat nechce.