Ne každý by vítal Messiho na Camp Nou s otevřenou náručí. Tyto tři tváře kvitují, že se do Barcelony nevrací

Ne každý by vítal Messiho na Camp Nou s otevřenou náručí. Tyto tři tváře kvitují, že se do Barcelony nevrací

V minulých týdnech a měsících se hojně spekulovalo o možnosti, že by se argentinský reprezentační kapitán Lionel Messi mohl vrátit na Camp Nou. Nakonec se tak ale nestalo a jihoamerická hvězda zamířila z PSG za velkou louži do Interu Miami. Pro mnohé fanoušky Barcelony to bylo zklamání, ale v současné kabině katalánského obra nalezneme i tváře, které jsou se stavem situace spokojeny.

Podle španělského listu EL Nacional přivítali rozhodnutí Messiho s úlevou hned tři hráči Barcelony. Nejhlasitější z nich byl zřejmě německé gólman Marc-André ter Stegen, který se nikdy netajil, že mezi sebou neměli zrovna vřelé vztahy.

„Ačkoliv jsme čas od času nesdíleli stejné názory, vedl nás společný cíl. V tu chvíli šly osobní sympatie vždy stranou,“ nechal se slyšet Ter Stegen po odchodu Messiho z Barcelony v rozhovoru pro El Nacional. V zákulisí se nyní proslýchalo, že z případného návratu by německý reprezentant opravdu odvařený nebyl.

Podobného názoru měli být i Ansu Fati a Ousmane Dembélé. Fati, mladý talent na vzestupu, se obával nejen svého místa v sestavě, ale i neustálého porovnávání s hvězdou. Dembélé si s Messim v kabině také zrovna nesedl a v minulosti spolu měli pár sporů a názorových výměn. Památná byla například jejich přestřelka během zápasu Ligy mistrů proti Liverpoolu.