Pardubicím se z Jablonce vrací Surzyn, s Hranáčem ani Vlčkem už naopak na východě Česka počítat nemohou...

Pardubicím se z Jablonce vrací Surzyn, s Hranáčem ani Vlčkem už naopak na východě Česka počítat nemohou...

Pardubičtí funkcionáři Vít Zavřel a Martin Shejbal jsou nyní v jednom kole. Příchody sice chtěli řešit podstatně dříve, nicméně kvůli baráži nebylo jasné, zda se jim podaří udržet prvoligová příslušnost. Při jednáních tedy nebyli pro nikoho partnery.

Jistotou už je návrat pětadvacetiletého obránce Michala Surzyna, který dříve oblékal také dresy Sigmy Olomouc či Vítkovic a poslední dva soutěžní ročníky strávil v barvách Jablonce.

S majitelem severočeské značky ze Střelnice Miroslavem Peltou už je vedení Pardubic domluveno na přestupové částce a má pro něj přípravou víceletou smlouvu.

Protože s návratem do známých končin souhlasí i sám vítěz druhé nejvyšší soutěže z ročníku 2019/2020, v tomto směru není co řešit a Surzyn bude moci ve staronovém prostředí navázat na svých dvaadvacet druholigových a pětadvacet prvoligových startů.

Ve CFIG Areně už naopak nebudou pokračovat střední obránci Tomáš Vlček a Robin Hranáč, které hodlají zapojit do letních příprav jejich kmenové celky, a sice Slavia a Plzeň.

Pardubice to s Nitou ještě pořád nevzdaly. Má od nás poměrně zajímavou nabídku, prozradil sportovní ředitel