Další velká příležitost ve Viktorii? Řekl bych, že šanci dostanu, těším se na to, hlásí Šulc

Další velká příležitost ve Viktorii? Řekl bych, že šanci dostanu, těším se na to, hlásí Šulc

Jakmile se vrátí univerzál Pavel Šulc z Eura do jednadvaceti let, už se nebude hlásit na jablonecké Střelnici, kde byl uplynulý soutěžní ročník zapůjčen, nýbrž v západočeské Doosan aréně.

Žádná dovolená ho tak letos nečeká. Hned po návratu z turnaje by totiž měl naskočit do letní přípravy plzeňského navrátilce Miroslava Koubka.

"Potkal jsem se v Plzni s novým trenérem panem Koubkem. Říkal mi, že bych pak měl hned naskočit do přípravy. Nemám s tím problém a počítám s tím tak. Těším se na to," ozřejmil v interview pro magazín Gól.

Ze slov odchovance Viktorie, který za posledních pět let prošel také Jihlavou, Opavou a Českými Budějovicemi, jednoznačně vyplývá, že by měl dostat ve Štruncových sadech další velkou šanci...

"Určitě jo. Jsem na to zvědavý, ale řekl bych, že šanci dostanu. Vždycky se pak ukáže na hřišti," doplnil hráč, jenž dosud za plzeňská áčko odehrál ve FORTUNA:LIZE 47 zápasů s bilancí dvou tref.

Jen v poslední sezoně v Jablonci se však zapsal do střelecké listiny hned pětkrát a to se ještě na severu Čech přemístil na novu pozici halvbeka. I proto se vrátí na stará známá místa mimořádně nabuzen a další hostování už by se mu nelíbilo.

Kádr Baníku se mění, nejstarší hráč kádru Fleišman však zůstává na značkách i pro sezonu 2023/2024