Táborsko se oddá stejným krejčím jako Bruggy, Nice, Sampdoria, Bielefeld, Lech Poznaň nebo Plzeň

Táborsko se oddá stejným krejčím jako Bruggy, Nice, Sampdoria, Bielefeld, Lech Poznaň nebo Plzeň

Od nadcházejícího ročníku 2023/2024 bude oblékat druholigový celek FC Silon Táborsko italská značka sportovního vybavení Macron.

Společnost je aktuálně v rámci sportovního oblečení jedním z evropských lídrů a obléká nejen fotbalová mužstva, ale dresy dodává také pro basketbal, ragby, volejbal, baseball, házenou a další týmové sporty.

Co se týče sportu, o nějž jde na těchto stránkách především, s firmou mimo jiné spolupracují i Arminia Bielefeld, FC Bruggy, OGC Nice, Lech Poznaň nebo Sampdoria Janov, s tím, že z české mapy jde o Viktorii Plzeň.

Se značkou, jež sídlí v Bologni a je také oficiálním partnerem rozhodčích ve všech soutěžích UEFA, by měl sedmý tým uplynulé sezony F:NL spolupracovat minimálně do roku 2027.

"Značka Macron je ve fotbalovém světě stále populárnější. Rozhodli jsme se spojit se silným partnerem. Smlouvu jsme podepsali na čtyři roky. Barva domácího dresu zůstane modrá, barva venkovního červená," informoval webem fctaborsko.cz citovaný ředitel FCT Martin Vozábal.

P.S.: Soubor trenéra Romana Nádvorníka se od 23. června do 15. července přátelsky utká s Mladou Boleslaví, Plzní, Dynamem, Hradcem Králové, Přešticemi, Duklou a jedním z dvojice Příbram a Slovan Liberec.

Posila pro Baník? Hapala zaujala defenzivní opora Skalice, která má za sebou historii v Brøndby Kodaň