Že by nový gólový hráč pro Slovan? Kozel bude u Nisy spolupracovat i s tímto bosenským forvardem...

Že by nový gólový hráč pro Slovan? Kozel bude u Nisy spolupracovat i s tímto bosenským forvardem...
OBSAHUJE VIDEO

Do přípravy Slovanu Liberec už se nezapojili jak Gigli Ndefe a Matyáš Kozák, kteří se po vypršení hostování vrátili do svých domovských klubů, tak Theo Gebre Selassie, jenž před časem ukončil profesionální kariéru.

Po zapůjčení v Třinci se vrátil pod Ještěd brankář Lukáš Hasalík a hlavní trenér Slovanu Luboš Kozel dá aktuálně šanci také dvěma devatenáctiletým hráčům béčka Milanu Govaersovi a Jakubu Hudákovi.

Součástí liberecké přípravy jsou také čerstvý slovanista Hugo Jan Bačkovský, navrátilec ze Švédska Matěj Chaluš, slávistický host Filip Horský i třiadvacetiletý bosenský forvard Luka Kulenovič, jehož příchod na stadion U Nisy se finalizuje.

Loňským triumfem na Medulin Cupu ověnčený rodák z kanadského Toronta zatím naposledy působil v bosenské Premier Lize, když nasázel za celek Sloga Meridian šest přesných zásahů.

Předtím prošel Rudarem Prijedor, Kustočijou, Osijekem i devatenáctkou Trenčína a mohl by být přímým nástupcem Imada Rondiče.

Reprezentanti, kteří si plní mezinárodní povinnosti ve slovenském nároďáku i české jednadvacítce, se zapojí později a několik zahraničních fotbalistů bude na severu Čech trénovat od předposledního červnového pondělí.

Tetour z Baníku ještě hned tak nezmizí. Lékaři Mikloška ujistili, že přípravu zvládne a měl by tak být přínosem