Přestupový trh nenudí. Kvintet šokujících momentů, které nenechaly veřejnost v klidu

Přestupový trh nenudí. Kvintet šokujících momentů, které nenechaly veřejnost v klidu

Letní přestupové okno letos ještě prakticky nezačalo, přesto jsme již svědky celé řady šokujících momentů. Jaro bylo plodné na spekulace, jaké tváře by mohly měnit klubové barvy, ale ne vždy se zakládaly na pravdě. Nyní přichází na řadu vzrušující období, které dle prvních týdnů dává jasně najevo, že se máme na co těšit. Podívejme se na kvintet šokujících momentů letošního přestupového okna podle portálu Sportskeeda, které nenechaly veřejnost v klidu.

5) Joselu do Realu Madrid

Dokud není vše stvrzeno smlouvou a podpisem, může se stát prakticky cokoliv. Někdy ale nechce veřejnost věřit možnému spojení sil až do oficiálního představení klubem. Velkým překvapením byl nečekaný tah Realu Madrid, který v těchto dnech dnech oznámil příchod třiatřicetiletého útočníka Josela.

Španělský útočník má již s Realem společnou historii, přestože se v roce 2010 na San Bernabéu příliš neohřál. Poslední sezónu strávil v Espanyolu, který se však v LaLize nedokázal udržet a stal se jedním ze sestupujících. Real se rozhodl vsadit na zkušeného útočníka, jedná se o dvouleté hostování.

Foto: RCD Espanyol