Skok o patro výš! Které týmy se mohou nově těšit na boje v MSFL?

Skok o patro výš! Které týmy se mohou nově těšit na boje v MSFL?

Zatímco včera jsme si představili postupující do ČFL, dnes jsou na řadě tři úspěšné týmy, které si díky dobrému ročníku v divizi vykopali šanci zahrát si v moravskoslezské části třetí ligy. Které týmy to jsou?

KARVINÁ B

Klíče k postupu? Parádní ofenziva, vyrovnaná bilance doma i venku, a hlavně famózní závěr sezony, který rezerva Karviné projela osmi výhrami za sebou.

Koho vychválit? Museli pomoct zahraniční hráči Lucky Ezeh, Vinicius nebo Adam Vrba, který přišel v zimě z Plzně. Chytil se i Pawel Brzóska se závěrem sezóny. Obranná fáze mě na jaře nesmírně potěšila. Přičítám to výbornému brankáři Ondřeji Mrózkovi, který ve svých letech divizi s přehledem převyšuje. Začal kluky před sebou dirigovat, a hlavně jsme to vzadu ustálili. Celkově to bylo organizované a sedlo si to,“ řekl pro oficiální klubový web trenér béčka Marek Bielan.

Karviná je velmi zajímavým týmem, jelikož i na její dorosty se jezdí dívat skauti z celé republiky. Spousta zajímavých hráčů ze zahraničí se teď prosadila i v béčku, o čemž hovořil i ve výše zmíněné citaci trenér. Ostatně, například milionový Rafiu Durosinmi hrával v dorostu tohoto klubu.