Hazard: Důchod? Na ten nemyslím. Flákal jsem se tři roky v kuse, teď chci ukázat, co ve mně je

Hazard: Důchod? Na ten nemyslím. Flákal jsem se tři roky v kuse, teď chci ukázat, co ve mně je

Eden Hazard by rád dal vzpomenout na své staré já, a proto pobídl nejen kluby z Premier League, aby mu předložily nabídku.

Eden přišel přešel v létě roku 2019 z Chelsea do Realu Madrid, kde se od něj očekávalo, že alespoň zčásti nahradí čarostřelce Cristiana Ronaldo a předvede některé ze svých pověstných technických fines.

Bývalý belgický reprezentant se nicméně od samotného počátku svého nového angažmá herně i výkonnostně hledal, přičemž jeho touhu po zlepšení ztěžovala různá zranění, která se jenom kupila a s přestávkami přetrvávala prakticky dodnes.

Vše dopadlo tak, že se vedení Realu s Hazardem domluvilo na předčasném ukončení spolupráce a mnozí na základě této zkušenosti dokonce řekli, že kariéra kdysi hvězdného hráče skončila… Jenže to je něco, co on si nehodlá připustit.

„Rád bych všem ukázal, že to v sobě pořád mám. Jsem o tom prakticky přesvědčený. Potřebuju jen nějakou sérii zápasů a uvidíte, co dovedu,“ prohlásila někdejší opora londýnské Chelsea pro El Chiringuito TV.

„Lidé mi píší, že bych to měl zabalit a že potřebuji odpočinek, ale není to pravda. Odpočíval jsem poslední tři roky, teď je čas makat. Jsem stále schopen velkých věcí,“ nepochybuje dvaatřicetiletý křídelník, jenž se tak veřejně nabídl všem velkým klubům, co hledají nějakou posilu do ofenzivy.