Zase spoluhráči? Miami vábí k Messimu i Sergia Ramose

Zase spoluhráči? Miami vábí k Messimu i Sergia Ramose

Z věčných rivalů nejlepší kamarádi? Dost možná. Inter Miami ulovil Lionela Messiho, nicméně k němu třeba Segia Busquetse. Ale pozor, na Floridu možná zamíří i Sergio Ramos.

Ramos, který byl nedávno na dovolené ve Spojených státech, odešel stejně jako Messi po konci smlouvy z Paris Saint-Germain.

A podle zprávy deníku Sport v jeho rodném Španělsku jsou Ramos a Miami krůček od dohody při jednání o přesunu do MLS. Deník dodává, že se očekává, že Miami také dokončí přestup Jordiho Alby - Messiho a Busquetsova spoluhráče v Barceloně, s nímž trávil dovolenou na Ibize.

Pokud Miami získá všechny čtyři hráče, bude to pro pověst samotné Major League Soccer, stejně jako pro tým, jehož spolumajitelem je David Beckham, až nečekaně dobré léto. Ramos a Beckham mimochodm spolu působili dvě sezony v Realu Madrid.

Ramos byl také spojován s návratem do španělské LaLigy i do saúdské ligy, kde hrají jeho bývalí spoluhráči z Realu Madrid Cristiano Ronaldo a Karim Benzema. Místo toho je nejpravděpodobnější, že by se mohl připojit k Messimu.

Z velkých rivalů a nepřátel se tak možná opět stanou spoluhráči. "Kdo by to byl řekl, že, Leo?" napsal Ramos řečnicky v popisku na Instagramu, kde jsou oba zachyceni v barvách PSG.

Nyní se možná objeví další kapitola jejich společného příběhu.