Pod Vesuvem se připravují na exodus Osimhena. Kdo je podle Partenopei vhodnou náhradou?

Pod Vesuvem se připravují na exodus Osimhena. Kdo je podle Partenopei vhodnou náhradou?

Neapol v roli čerstvého mistra italské Serie A musí počítat s nájezdy dravců na své akvizice. Hned celá řada jmen ze sestavy je pod drobnohledem zájemců a nejinak tomu je i v případě nigerijského útočníka Victora Osimhena. Pod Vesuvem se začínají smiřovat s faktem, že o něj během letního přestupového okna přijdou, ale vytipovali si již i náhradu.

Osimhen je spojován s PSG, Manchesterem United, Chelsea, Liverpoolem či Bayernem Mnichov. Otevřeně se hovoří o částce přesahující 100 milionů eur, což umožní Neapoli být na hráčském trhu velmi aktivní.

Podle portálu Fichajes má být náhradou třicetiletý argentinský střelec Mauro Icardi. Na radaru se objevil kmenový hráč PSG i z důvodu, že by mohl být součástí transferu Osimhena do Parku Princů.

Icardi strávil poslední sezónu na hostování v tureckém Galatasaray, kde se podílel na zisku mistrovského titulu 22 góly ve 24 utkáních. Proti tomuto přesunu by mohl být právě šampion Süper Lig, který si na argentinského internacionála taktéž brousí zoubky. Ve hře má být taktéž AS Řím, které vede kouč José Mourinho.

Jako nepravděpodobná varianta se jeví jeho návrat do Parku Princů. Icardi se v PSG příliš neprosadil, ale s italskou nejvyšší soutěží má bohaté zkušenosti. V barvách Interu Milán a Sampdorie nasbíral více než službách 121 gólů a 31 asistencí.