Nové tváře v Mladé Boleslavi? Sparťanský mladík, slovenský světoběžník i navrátilec z Portugalska Trmal

Nové tváře v Mladé Boleslavi? Sparťanský mladík, slovenský světoběžník i navrátilec z Portugalska Trmal

Mladá Boleslav, jíž od nové sezony povede prvoligový debutant Marek Kulič, si v posledních dnech pojistila veterány Marka Suchého, Jana Šedu i Marka Matějovského.

V Lokotrans aréně však nezapomněli ani na perspektivnější kusy, o čemž svědčí kupříkladu to, že s mužstvem opět trénuje dvacetiletý obránce Martin Suchomel, jehož sparťanské hostování bylo prodlouženo o další rok.

Od středy se navíc s ambiciózním týmem připravuje také čtyřiadvacetiletý gólman Matouš Trmal, který doposud patřil Vitórii Guimarães a v posledním soutěžním ročníku 2022/2023 byl zapůjčen v Marítimu.

"O jeho působení v Mladé Boleslavi vás budeme informovat," zaznělo na sociálních sítích Mladé Boleslavi.

Bývalý mládežnický reprezentant Česka, jenž byl v minulosti jedničkou Slovácka, se tak vrací do tuzemského prostředí přesně po třech letech odloučení.

Středočeský celek, jehož kvůli dalšímu volání ze zahraničí opustí Jiří Skalák, navíc v posledních dnech podepsal také sedmadvacetiletého slovenského středopolaře Andreje Kadlece, jehož služby si zajistil na příští tři roky až do 30. června 2026.

Záložník prošel Žilinou, Spartakem Trnava, Jagiellonií Bialystrok, MTK Budapešť i Termalicou Nieciecza, ve které si zahrál ve špičce druhé polské ligy pod Radoslaavem Látalem.

V Příbrami se to vzalo od podlahy. Starkovi u Litavky pročistili kádr a Krejčí už nebude moci využít 9 jmen