Liverpoolu nestačily v Německu na výhru ani čtyři góly, Real předvedl v Kalifornii proti AC Milán velký obrat

OBSAHUJE VIDEO

Liverpool zakončil své německé soustředění dalším čtyřgólovým představením. Jen s tím rozdílem, že zatímco Karlsruhe přetlačil 4:2, s Fürthem remizoval po divoké přestřelce 4:4.

Ve Villingen-Schwenningenu byli proti zástupci druhé Bundesligy hodně vidět zejména Núñez a Salah, kteří se shodně podepsali pod tři trefy devatenáctinásobného anglického šampiona.

Reprezentant Uruguaye zaznamenal dvě branky a jednu asistenci, dlouholetá ikona Egypta se zapsala do statistik dvěma gólovými přihrávkami a jedním gólem.

V nejbližší době čeká slovutné "Reds" přesun do Singapuru, kde na přelomu měsíce narazí na Leicester City, respektive Bayern Mnichov.

Poprvé v letní přestávce si zahrál Real Madrid, který v kalifornské Pasadeně udolal AC Milán 3:2 a to i přesto, že ještě deset minut po změně stran prohrával po trefách Tomoriho a Romera 0:2.

Carlo Ancelotti to však ve druhém dějství prostřídal a přineslo mu to ovoce, které "sklidily" střelci Vinícius Júnior a Valverde, který udeřil hned dvakrát. Mezi asistenty figurovali Modrič a Rodrygo.

Ve čtvrtek se "Bílý balet" představí v texaském Houstonu proti Manchesteru United, který je zatím v předsezonní přípravě stoprocentně úspěšný a na kontě má tři triumfy nad Leedsem, Lyonem i Arsenalem.

Neúspěšný finalista Evropské konferenční ligy Fiorentina si po úvodní letní remíze s Parmou připsala premiérovou výhru, což v Toskánsku odneslo Catanzaro.

Za "Fialky", které vůbec nevyužily Antonína Baráka, skórovali ve Viola Parku ve druhé půli Ikone, Mandragora a Kokorin, jenž pečetil výsledné skóre v devadesáté minutě.

Již ve středu se tradiční celek Serie A utká s Crvenou Zvezdou Bělehrad, kterou čeká již osmá příprava léta a je tak v ladění formy mnohem dál.