Olayinka zářil za Crvenou Zvezdu, Tottenham naděloval v Singapuru, Bayern byl v Tokiu krátký na City

OBSAHUJE VIDEO

I když se Tottenhamu Hotspur před pár dny odložil přípravný souboj s nyní druholigovým Leicesterem City, i tak už má za sebou dva letní souboje.

Nejcennější výsledek v historii Al-Nassru? Ronaldo a spol. utnuli vysoké porážky a remizovali s Paris Saint-Germain

West Hamu United ještě Spurs na neutrální půdě v australském Perthu těsně podlehli 2:3, ovšem chuť si spravili v Singapuru, kde rozdrtili tamní Lion City Sailors 5:1.

Londýnský favorit přitom ještě do pětačtyřicáté minuty prohrával, pak však dokázal výsledek otočit a největší podíl na tom měl autor hattricku Richarlison, jenž udeřil ve 48., 52. a 90. minutě.

Kromě něj se zapsali do střelecké listiny také Kane a Lo Celso, s tím, že další přátelák by měl proběhnout až v prvních srpnových dnech, kdy za nimi dorazí do Londýna Šachtar Doněck.

Velmi atraktivní podívaná byla k vidění v japonském Tokiu, kde na sebe narazili hráči Bayernu Mnichov a Manchesteru City, čili šampioni svých zemí.

Svěřenci manažera Josepa Guardioly šli do vedení zásluhou McAteeho a byť se devět minut před koncem povedlo srovnat střídajícímu francouzskému teenagerovi Telovi, výhru City vystřelil v 86. minutě Laporte, jemuž asistoval Foden.

Pokud jde o nejbližší program obou titánů, Bayern čeká v závěru července na stejném místě klání s Kawasaki Frontale, úřadující vítěz Premier League se 30. 7. utká v Soulu s Atlétikem Madrid.

Manchester United si v texaském Houstonu připsal druhou letní porážku, když nestačil na Real Madrid, v jehož barvách se podařilo skórovat Joseluovi a Bellinghamovi, jenž dorazil na San Bernabéu před pár týdny z Borussie Dortmund.

34 domácími tituly ověnčený srbský gigant Crvena Zvezda naopak pokračuje v letní jízdě bez prohry. Na Fiorentině si v Bělehradu pochutnala 5:0, s tím, že v prvním dějství se hned dvakrát zapsal do střelecké listiny exslávista Peter Olayinka.

FC Porto - Wolverhampton Wanderers 0:1

Nové černobílé dresy ani brankář Vítek Manchesteru United štěstí nepřinesly, Ajax si v Bavorsku zastřílel