Nejcennější výsledek v historii Al-Nassru? Ronaldo a spol. utnuli vysoké porážky a remizovali s Paris Saint-Germain

Nejcennější výsledek v historii Al-Nassru? Ronaldo a spol. utnuli vysoké porážky a remizovali s Paris Saint-Germain
OBSAHUJE VIDEO

Al-Nassr čelí těžkým evropským týmům v přátelských zápasech, dosud však utržil dvě porážky. Podařilo se mu však remizovat s Paris Saint-Germain. Cristiano Ronaldo se zatím v přípravě gólově neprosadil.

Al-Nassr hraje v letních přátelských zápasech se známými evropskými týmy a zatím dostával jen nálože. Po dvou náročných porážkách 0:5 s Celtou Vigo a 1:4 s Benfikou Lisabon přišel jejich nejcennější výsledek léta. V úterý na neutrální půdě v japonské Ósace remizoval saúdskoarabský celek bez branek s Paris Saint-Germain, kde nechyběli hráči jako Milan Škriniar či Gianluigi Donnarumma. Zápas však nebyl proti béčku, protože nový kouč PSG, Luis Enrique, dal prostor hráčům jako Marquinhos, Layvin Kurzawa, Juan Bernat, Marco Verratti a Marco Asensio.

Cristiano Ronaldo, doplněný hráči Andersonem Talsicou a Marcelem Brozovičem, zatím v letní přípravě neskóroval. Tým se však nenechal odradit a dále tvrdě pracuje na zlepšení svých výkonů.

Další výzvou pro Al-Nassr bude utkání s italským gigantem Interem Milán, které je plánováno na čtvrtek. Tento zápas bude skutečným testem pro Al-Nassr a ukáže, jak jsou připraveni na novou sezónu.

Liverpoolu nestačily v Německu na výhru ani čtyři góly, Real předvedl v Kalifornii proti AC Milán velký obrat