Sparťana Mejdra rozezlila internetová kritika natolik, že jde s kůží na trh a bude nabízet podrobné osobní statistiky

Sparťana Mejdra rozezlila internetová kritika natolik, že jde s kůží na trh a bude nabízet podrobné osobní statistiky

Osmadvacetiletý krajní hráč Jan Mejdr, jenž ve Spartě načal svou druhou sezonu, odprezentoval na svém Instagramu nový osobní projekt, prostřednictvím nějž hodlá konstruktivně bojovat proti mnohdy nesoudným kritikům jeho výkonů.

Z každého zápasu, do kterého ho hlavní trenér letenského "S" Brian Priske pošle, bude zveřejňovat podrobnou statistiku toho, co se povedlo a co by naopak měl do příště vylepšit.

"V minulé sezoně jsem se hodně naučil pracovat s lidmi na internetu a mít je tzv. u p*dele". Komentáře většinou nemají hlavu ani patu," postěžoval si na své sociální síti kolega Panáka, Zeleného, Vitíka a spol.

"Nikdy jsem neříkal, že jsem dokonalý. Jsem člověk a dělám chyby jako ostatní. Snažím se na ně však reagovat jinak. Chyby jsou lekce a můžeme se díky nim posunout, nebo skončit. To je ten rozdíl mezi vítězi," nabídl svůj pohled bývalý zadák Hradce Králové, Sokolova a Dukly.

Ať už půjde o FORTUNA:LIGU, MOL Cup, nebo předkola Ligy mistrů, své výkony bude rekapitulovat po každém jednom vystoupení a nabídne přesná čísla. "Jak se říká, půjdu s kůží na trh. V mé pozici se vždy najdou lidé, kterým se nebudu líbit. Chci tak dát alespoň někomu podklady, aby si udělal svůj osobní názor," doplnil Mejdr, který oněch dat hodlá využít i pro svůj osobní rozvoj.

V neděli mu v epet ARENĚ chyběl gól, který ještě v rudém dresu v rámci soutěžních bojů nikdy nevstřelil. Jednu velkou šanci sice měl, nicméně hostující gólman Macík ho vychytal. Další šance ke skórování přijde o víkendu na zlínské Letné.

Jan Mejdr vs. Sigma Olomouc

Odehrané minuty: 90

Úspěšnost přihrávek: 72 procent

Vyhrané souboje: 17 z 27

Akce a úspěšnost: 79, 67 procent

Fauly: 0

Úspěšné driblinky: 4 z 6

Naběhané kilometry: 10,2

Střely na bránu: 3/2

Přitahují pozornost jako magnet. Koho najdeme mezi TOP 5 nejlepšími ligovými hráči do 21 let?