Kováč lanaří do pardubické CFIG Arény sparťanského teenagera a slibuje mu první ligové minuty

Kováč lanaří do pardubické CFIG Arény sparťanského teenagera a slibuje mu první ligové minuty

Devatenáctiletý střední obránce Ondřej Kukučka je v tuto chvíli součástí sparťanské rezervy, se kterou působí ve druhé nejvyšší domácí soutěži a před pár dny byl u výprasku 1:4 od Dukly Praha.

Bývalý junior Baníku, jenž se přesunul na Letnou přesně před rokem, by ovšem rozehraný ročník ve F:NL vůbec dokončit nemusel, protože má laso z FORTUNA:LIGY.

Do východočeské CFIG Arény ho totiž láká hlavní trenér pardubického mužstva Radoslav Kováč, který by ho rád přivedl na roční hostování.

Kontakt s Pardubicemi, které mu slibují první prvoligové minuty profesionální kariéry, už potvrdil také stoperův agent Pavel Paska.

"O této možnosti se bavíme. Pro Ondru by to byla příležitost, aby začal sbírat zkušenosti v první lize,“ citoval server iSport.cz slova manažera.

Definitivně by se mělo rozhodnout v nejbližších dnech a své si k tomu poví nejen kouč rezervy Petr Janoušek, ale také hlavní trenér A-mužstva Brian Priske a sportovní ředitel Tomáš Rosický.

Páteční utkání s Táborskem by tak teoreticky mohlo být posledním duelem tohoto ročníku, do kterého perspektivní defenzivní specialista v rudých barvách nastoupí.

Pakliže vše klapne, mládežnického reprezentanta Česka čeká na nové adrese poměrně mladá defenzivní řada. Vždyť nejstaršímu členovi pardubické obrany je 26 let (Helešic).

Ti nestárnou! Šest nejstarších hráčů tohoto ročníku FORTUNA:LIGY