Paris Saint-Germain to na japonském turné nešlo. Druhou prohru v řadě mu uštědřil Inter Milán

OBSAHUJE VIDEO

Neúspěšný finalista letošní Ligy mistrů Inter Milán si připsal nejcennější skalp dosavadní letní přípravy, když se mu v japonském Tokiu podařilo přetlačit Paris Saint-Germain.

Nerazzurri, kteří před pár dny remizovali 1:1 se saúdskoarabským Al-Nassrem, předvedli proti úřadujícímu šampionovi Ligue 1 obrat v posledních deseti minutách a PSG zdolali 2:1.

Gigant z Parku princů, který prohrál podruhé během několika dní, protože v minulém týdnu nestačil na Cerezo Ósaka a předtím v Asii neskolil ani Al-Nassr, šel do vedení po hodině hry zásluhou Vitinhy.

Chvíle devatenáctinásobného mistra Serie A pak přišly v 81., respektive v 83. minutě, kdy se k nelibosti brankáře Donnarummy zapsali do střelecké listiny Esposito a Sensi.

Nový trenér PSG Luis Enrique nominoval do základu Škriniara, Hakimiho i Marca Asensia, s tím, že v průběhu duelu udělal pět změn.

Jeho protějšek Inzaghi vystřídal hned devět borců a celých devadesát minut nechal odehrát pouze brankáře Stankoviče a obránce Darmiana.

Pokud jde o zbytek přípravy, Inter ještě čeká Salzburg, Paříž čeká generálka na francouzskou ligu už ve čtvrtek proti korejskému Jeonbuk Motors, jehož před pár týdny posílil český reprezentant Petrášek.