Čechův nástupce, nebo dvojka za Kepou? Chelsea dolaďuje posilu do branky

Čechův nástupce, nebo dvojka za Kepou? Chelsea dolaďuje posilu do branky

Chelsea podle všeho vyřešila otázku na postu brankáře, protože po odchodu Edouarda Mendyho do Al Ahlí mohla mezi tři tyče reálně počítat pouze s Kepou Arrizabalagou. Ten se má co nevidět dočkat konkurence v podobě svého krajana Roberta Sáncheze. Blues se již totiž měli dohodnout na podmínkách přestupu s Brightonem.  

Londýnská Chelsea se podle goal.com již dohodla na přestupu Roberta Sáncheze, za kterého by měla do Brightonu poslat 25 milionů liber.

Pokud pětadvacetiletý rodák z Cartageny úspěšně projde lékařskou prohlídkou, nemělo by podpisu smlouvy nic bránit.

V kabině by měl zaplnit uvolněné místo po Edouardovi Mendym, jenž zamířil do Saúdské Arábie. O post mezi třemi tyčemi bude bojovat se svým krajanem Kepou Arrizabalagou, jenž na Stamford Bridge přišel před pěti lety z Bilbaa za 80 milionů eur, ale nutno dodat, že k dokonalosti měl často hodně daleko.

V uplynulém ročníku odchytal za Chelsea 29 zápasů v lize a devětkrát se představil v Lize mistrů. O ní si ale letos mohou v klubu nechat po zpackaném ročníku jen zdát.

Po Sánchezovi, který loni v Premier League odchytal 23 utkání a v závěru ročníku jen kryl záda Jasonu Steelovi, ale díra v kádru Seagulls nezůstane. Vedení týmu totiž už získalo dvacetiletého Nizozemce Barta Verbruggena za 20 milionů eur.