Vlašim se pochlubila novým obchodním partnerem. Hyský ovšem může přijít o Nigerijce Johna

Vlašim se pochlubila novým obchodním partnerem. Hyský ovšem může přijít o Nigerijce Johna

Druholigový celek FC Sellier & Bellot Vlašim, jehož čeká uprostřed pracovního týdne v rámci prvního kola MOL Cupu výjezd na půdu divizního Slavoje Český Krumlov, získal nového obchodního partnera.

Se středočeským klubem, který je momentálně remízovým králem celé druholigové scény se čtyřmi remízami ze čtyř duelů, se dohodla společnost Bralep, jež už se necelé tři dekády zabývá výrobou stavební chemie.

"Jsme rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s tradiční českou společností a doufáme, že obě strany budou spokojené a naše spolupráce bude úspěšná a dlouhodobá,“ prohlásil webem fcsbvlasim.cz předseda klubu Petr Lajda.

Pokud jde o pohyb v hráčském kádru, ještě do konce tohoto přestupového období by mohla Vlašim přijít o čerstvě dvaadvacetiletého nigerijského záložníka Solomona Johna.

Bývalý hráč portugalského Feirense dorazil na současnou adresu před rokem a půl a za tu dobu si ve F:NL připsal šest přesných zásahů, k čemuž potřeboval 18 pobytů v základní sestavě trenéra Martina Hyského.

Podle domácích médií byl mladík na radaru několika prvoligových klubů, s tím, že nejblíže jeho získaní by měla být Mladá Boleslav, jíž od léta trenérsky vede Marek Kulič.

Ta se ohledně nových akvizic nebojí sahat ani do druholigových kádrů, což dokládá například nedávný příchod Bensona Sakaly z Příbrami, jenž dosud ve FORTUNA:LIZE nechyběl mezi jedenácti vyvolenými ani jednou.

Že by se přeci jen v zákulisí připravoval prodej Vasila Kušeje?

Trenérskou kariéru jsem ještě neuzavřel, v ofenzivě jsme určitě silnější než loni, konstatoval Hoftych z Boleslavi. Co řekl o Kušejovi?