Sadílek už vyhlíží pohárovou odvetu: Doufám, že příští týden na Letné to bude peklo a že si dojdeme pro postup

Sadílek už vyhlíží pohárovou odvetu: Doufám, že příští týden na Letné to bude peklo a že si dojdeme pro postup

Ač už není Lukáš Sadílek žádný vyjukaný začátečník a ve svých sedmadvaceti letech nedávno začal v profesionálním fotbale už svou desátou sezonu v řadě, tak velký zápas, jako v úterý v Kodani, ještě nikdy nehrál.

"Řadím ho asi úplně nejvýš. Liga mistrů je nejvíc, co může hráč zažít. Pro mě to byl nejtěžší zápas v kariéře," přiznala na stránkách sparta.cz bývalá opora Slovácka.

Atmosféru na stadionu Parken, do jehož ochozů si našlo cestu téměř 30 tisíc diváků, si jako hráč přímo na ploše užíval 76 minut.

Po závěrečném hvizdu mluvil o skvělém zážitku. "Doufám, že příští týden na Letné jim ukážeme zase tu naši atmosféru. Snad nás fanoušci poženou dopředu a nakonec společně dojdeme k našemu cíli," doplnil středopolař, jehož v Kodani nahrazoval Jakub Pešek.

Pracovitý fotbalista nezapomněl ocenit také sparťanské příznivce na výjezdu a už se těší na příští týden v epet ARENĚ, která by měla být už poněkolikáté za sebou vyprodaná.

"Už když jsme nastupovali na rozcvičku, tak tady byli ve velkém počtu. Pro nás to znamenalo strašně moc. Obrovské díky za to, že věnovali svůj čas a že sem přijeli. Nám to strašně pomohlo. Doufám, že příští týden na Letné to bude peklo a že si dojdeme pro ten postup," zakončil Sadílek.

Jeho zaměstnavatel zatím v sezoně 2023/2024 absolvoval čtyři soutěžní duely a Sadílek zasáhl do všech. Základní sestava "S" se ho netýkala pouze ve Zlíně.

Priske: Snažili jsem se všem v Dánsku ukázat, jakého celku jsme součástí, protože Sparta je úžasný klub