Ostravský Šehić by měl mít nejblíž do Teplic, nepotřebného "Votroka" Smrže k sobě vábí Hapal i Látal

Ostravský Šehić by měl mít nejblíž do Teplic, nepotřebného "Votroka" Smrže k sobě vábí Hapal i Látal

Baník, který i s letními přáteláky čeká na vítězství již pět zápasů, by mohl v tomto přestupovém okně pustit pryč hned dva hráče.

Jedním z nich je bývalý mládežnický reprezentant Filip Kaloč (23). Bude to zahraničí, nebo jen nová domácí výzva? To vše se teprve uvidí.

Jisté je, že z prvních tří kol šel do akce jen dvakrát a dohromady strávil na hřištích 89 minut. Takhle nevypadá vytížení hráče, který je v očích trenéra nepostradatelný.

Povolení k odchodu ze Slezska má mít i jeho bosenský vrstevník Eldar Šehić, jenž toho také pod Pavlem Hapalem neodehrál zrovna mnoho (v této sezoně nasbíral 25 ligových minut).

Jako první byly s exkarvinským borcem spojovány České Budějovice, které na startu nového ročníku hoří v obraně, nicméně iSport.cz tento týden psal o jeho možném hostování v Teplicích.

A co nové tváře? Na ostravskou půdu má být aktuálně váben šestadvacetiletý středopolař Hradce Králové Vojtěch Smrž, se kterým na východě Čech přestal počítat nový kouč "Votroků" Jozef Weber.

V sezoně 2023/2024 nebyl bývalý hráč Karviné a Mladé Boleslavi nominován do žádného ze tří zápasů.

Kromě Baníku, který paradoxně narazí na Hradec v rámci čtvrtého kola FORTUNA:LIGY již v sobotu odpoledne, by ho ovšem rád přivítal ve svém jabloneckém kádru také Radoslav Látal.

Slovák Grič zamával Českým Budějovicím předčasně a nově zkusí prorazit ve Wisle Plock