Hledáme záložníka, zn. spěchá. Tuchel se dívá do Realu i druhé anglické ligy

Hledáme záložníka, zn. spěchá. Tuchel se dívá do Realu i druhé anglické ligy

Thomas Tuchel nemá po příchodu Harryho Kanea dost. Do bavorské metropole by totiž rád přivedl minimálně jednoho středního záložníka. Nejlépe takového, který je spolehlivý i do obrany. 

Bayern Mnichov má podle serveru Kicker seznam kandidátů na pozici defenzivního záložníka.

Na seznamu kandidátů jsou Ibrahim Sangaré (PSV Eindhoven), Wilfried Ndidi (Leicester City), Aurelien Tchouemani (Real Madrid) a Florentino Luis (Benfica). Právě poslední jmenovaný je prý na Tuchelově listu nejvýše. Bayernu byl před svým přestupem nabídnut také nový záložník Chelsea Moises Caicedo.

Je však možné, že Bayern v poslední fázi přestupového období přijde s překvapivou variantou.

Důvod? Tuchel si je dobře vědom, jaký ofenzivní potenciál se skrývá v Joshuovi Kimmichovi. S některými z těchto přestupových cílů jsou však spojeny určité problémy. Německý Sky již dříve informoval, že Sangaré není velkým oblíbencem užšího vedení klubu, zatímco Tchouemani i Real Madrid dali veřejně najevo, že Francouz v létě klub neopustí.

Bayern má v současné době čtyři střední záložníky, se kterými Tuchel počítá - Kimmicha, Konrada Laimera, Leona Goretzku a Ryana Gravenbercha. Poslední jmenovaný je ale v hledáčku Manchesteru United i Liverpoolu.