Neymar promluvil o PSG: S Messim jsme si prošli peklem

Neymar promluvil o PSG: S Messim jsme si prošli peklem

To, že vztah mezi Neymarem a Paris Saint-Germain není ideální, se vědělo. Nicméně brazilský ofenzivní všeuměl se o svém působení v hlavním městě Francie rozpovídal. A nedržel se zpátky.

Neymar se po přestupu do saúdskoarabského Al-Hilal v rozhovoru pro O Globo kriticky ohlížel za svým působením v Ligue 1.

Jednatřicetiletý hráč, který ve 173 vystoupeních v PSG nastřílel 118 gólů, vysvětlil, že je rád, že Lionel Messi vyhrál mistrovství světa, ale že si se sedminásobným držitelem Zlatého míče během svého působení u Les Parisiens také "prošel peklem".

"Jsme naštvaní, protože jsme tam nebyli jen tak pro nic za nic, byli jsme tam proto, abychom ze sebe vydali to nejlepší, abychom byli šampiony, abychom se pokusili zapsat do historie, proto jsme se dali znovu dohromady. Bohužel se nám to nepodařilo," lituje zpětně.

Neymar také dodal, že podle něj se s jeho bývalým spoluhráčem z Barcelony zacházelo nespravedlivě a že si nezasloužil odejít z Paříže takovým způsobem, jakým odešel.

"Byl jsem za Lionela nesmírně šťasný, protože si zažil nebe, v Argentině je za Boha. Moc mu to přeju, ale taky si v Paříži zažil opačné extrémy. Vyhráli jsme toho spoustu, ale prošel si peklem. Oba jsme si prošli peklem," nevzpomíná na společné angažmá v dobrém.