Chystá se návrat? Ramos koketuje se Sevillou

Chystá se návrat? Ramos koketuje se Sevillou

Stále patří mezi největší jména světového fotbalu, nicméně stále je bez angažmá. Možná ale ne na dlouho. Sergio Ramos má jednat se Sevillou, jednalo by se tak o velký návrat.

Bývalý španělský reprezentant je od června, kdy mu vypršela smlouva s Paris Saint-Germain, volným hráčem. Ramos byl v létě spojován s několika přestupy, včetně přesunu do Interu Miami, který vlastní David Beckham.

Bývalý stoper Realu Madrid již údajně dříve v létě nabídl své služby andaluskému klubu. Ramos však nebyl klíčovým cílem v agendě nového sportovního ředitele klubu Victora Orty. Po uzavření přestupového okna se situace změnila a Sevilla chce 37letého hráče přivést zpět tam, kde vyrůstal.

Ramos má v současné době na stole další možnosti, hned několik klubů má stále zájem podepsat s ním smlouvu jako s volným hráčem. Besiktas si stanovil poslední možné datum do pondělí, kdy má Ramos odpovědět na nabídku v hodnotě 8 milionů eur, a velký zájem o přivedení obránce do saúdské Pro League má také Al-Ittihad, kde by se potkal s Karimem Benzemou, s nímž zažil v Madridu plodné roky.

"Sergio Ramos obdržel nabídku od Sevilly. Je to krátkodobá smlouva. Probíhá proces rozhodování, Ramos by se ale měl brzo vyjádřit," píše novinář Fabrizio Romano.