Šílená cenovka Osimhena. Majitel Neapole chce půl miliardy eur

Šílená cenovka Osimhena. Majitel Neapole chce půl miliardy eur

O tom, že Victor Osimhen patří mezi nejlepší útočníky světa, není třeba pochybovat. Vzbuzuje velký zájem, mluví se sním ve spojitosti s Realem Madrid, Chelsea i arabskými kluby.  

Nicméně všichni si musí nechat zajít chuť. Nejen proto, že skončilo přestupové okno (kromě Saúdské Arábie), ale také z důvodu, že šéf Neapole na útočníka nalepil až absurdní cenovku.

L'Equipe totiž informuje, že předseda představenstva Neapole Aurelio De Laurentiis stanovil za Osimhena cenu 500 milionů eur.

Nigerijský reprezentant patřil v minulé sezóně pravděpodobně k nejlepším evropským středním útočníkům, když v 39 zápasech za tým Luciana Spallettiho nastřílel 31 gólů. Pod vedením nově jmenovaného manažera Neapole Rudiho Garcii se Osimhen trefil v dresu mistra Serie A již třikrát.

Bývalý útočník Lille byl spojován s přestupem do saúdskoarabského klubu Al Hilal. Tento klub nabídl Neapoli za Osimhena celkový balík v hodnotě 200 milionů eur. Hvězdný útočník měl pak na platu dostat 40 milionů eur ročně.

De Laurentiis by však nikdy nedovolil, aby jeho hvězda odešla za 200 milionů eur. L'Equipe uvádí, že šéf Neapole v e-mailu zaslanému zástupci Al Hilalu uvedl následující: "Vaše nabídka může koupit pouze jednu Osimhenovu nohu. Pro příští rok očekávám, že budete schopni předložit 500 milionů eur a možná se budu zabývat vaší nabídkou, ale znovu říkám - možná'“.